czwartek, 12 lutego 2015

Nowy hot buys

W sklepie Original Future możemy znaleźć kolejny lutowy hot buys. Są nim czarne spodnie, których cena to 13sd. Osobiście zastanowię się na ich zakupem- mają ładny krój i ich cena nie jest zbyt wygórowana.
Planujecie ich zakup? Przypadły Wam do gustu?

Z komentarzy wylosuję osobę, która otrzyma stardollary na ich zakup. Wystarczy skomentować ten post, podpisać się swoim stardollowym nickiem oraz być publicznym obserwatorem bloga.

8 komentarzy:

 1. W końcu Hot Buys, który od początku do końca mi się podoba! Ufff, a już myślałam, że nie doczekam takiej chwili! :D
  Spodnie bardzo ładne. Podoba mi się ich klasyczny krój oraz delikatny skórzany połysk, którym są pokryte. Niestety aktualnie nie mam zbyt dużo sd, jednak na pewno zastanowię się nad zakupem. Są tego warte! Noo chyba, że to akurat na mnie padnie i zostanę nimi obdarowana - byłoby cudnie! :)

  serenajovin

  OdpowiedzUsuń
 2. Spodnie spodobały mi się :D Dobrze wyglądają na doll oraz ich cena nie jest aż taka wysoka jak poprzednie denne Hot Buys ;) Na pewno trafią do mojej szafy :)

  Babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 3. Spodnie wyglądają dość ciekawie, mają fajny krój, a ich cena faktycznie nie jest zbyt wygórowana. Zastanawiam się nad ich kupnem.

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja uważam tak jak Ty, czyli, że mają ładny krój, a ich cena nie jest zbyt wygórowana. Poza tym czarne spodnie zawsze się przydadzą, są uniwersalne :)
  Kupię je.
  Kaja1706

  OdpowiedzUsuń
 5. Średnio mi się podobają

  klaudia12349

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!