piątek, 13 lutego 2015

Walentynkowe Antidote

Dnia dzisiejszego na Stardoll, po godzinie 13:00 pojawiła się limitowana, walentynkowa kolekcja Antidote! Jak to Antidote, ceny nie są zbyt wygórowane, a ubrania tandetne.Osobiście podoba mi się kilka ubranek, niestety ich nie kupie bo są wyprzedane.Co sądzicie o kolekcji?
Podoba się wam?

16 komentarzy:

 1. Jakby admini mieli pamiętać o różnych strefach czasowych, to kolekcje by wgl nie wchodziły :)

  cloeilu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozumiem, że to trudne ale mogliby chociaż trochę spróbować to dostosować, bo kupujemy od nich Stardollary oraz SS i oczekujemy, że dostaniemy NA CZAS limitowane kolekcje i bez stresu sobie coś kupimy, nieprawdaż?

   Usuń
  2. myślę, że dostosowują dostawy do czasu UTC i kuriozum byłoby dostosowywanie się do małego państewka, jakim jest Polska.

   Usuń
  3. Nie tylko my kupujemy od nich sd i SS, każdy mógłby użyć takiego argumentu, z każdej strefy czasowej.

   Usuń
  4. Nie tylko my kupujemy, ale na pewno jest jakaś godzina która odpowiadałaby każdemu. A jak nie, to czemu nie wprowadzą dla jednego kraju o tej godzinie, a dla innego o innej? Jakoś niektórych rzeczy w Polsce nie ma na Stardollu, bo są niedostępne w naszym regionie :)

   Usuń
  5. Nie da się wszystkim dogodzić pod względem czasu i nie można w różnych odstępach czasu dodawać rzeczy dla każdego kraju bo są limitowane ILOŚCIOWO.

   Usuń
 2. Wylewasz tutaj swoje osobiste frustracje. Zupełnie nie rozumiem czemu to tak przeżywasz. Nie zawsze jest się przy kompie gdy pojawia się nowa limitowana kolekcja - mi przepadła wcześniejsza kolekcja YH i jakoś żyję. Poza tym, gdy u nas jest 13.00, gdzie indziej jest środek nocy. Pomyślałaś o tamtych graczach? Oni śpią gdy takie coś się pojawia, to oni powinni się najbardziej wkurzać, bo to o nich szczególnie stardoll nie pamięta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No okej, po prostu się denerwuje, bo po pierwsze OCZEKIWAŁEM, że nie będzie to w ogóle Antidote, tylko LE. Po drugie specjalnie nakupowałem przed dostawą Stardollarów, żeby móc coś kupić. Po prostu sądzę, że to lekka nie sprawiedliwość. To moje zdanie i nie musicie się na mnie rzucać okej? Jak widać nie można spokojnie i dyplomatycznie wyrazić swojej opinii bo się na ciebie rzucą, standard.

   Usuń
  2. Czyli moja wypowiedź jest pełna agresji?

   Usuń
  3. Nie o to chodzi. Chodzi mi o to, że wystarczyłoby mi jakbym zobaczył komentarz "Nie zgadzam się z tobą. Kolekcja jest średnia" - przykładowo. A tu od razu "Wylewasz swoje frustracje!".. Nie wylewam swoich frustracji, bo to tylko gra, a ubranka to zlepki pikseli i kodów. Po za tym mam prawo mieć swoje zdanie, a moim zdaniem jakby dodali kolekcje godzinę później nic by się nie stało. Proponuję nie drążyć tematu bo to bezsensowne kłótnie. Proponuję rozejm i zakończenie tego tematu :)

   Usuń
  4. Szkoda, że edytowałaś posta, bo to co tam było, to nie zwykły komentarz, że żałujesz, że kolekcja pojawiła się o tej godzinie. Napisałaś to tak, jakby cały świat, a właściwie stardoll zrobił ci na złość bo dzisiaj jest piątek 13-go. To naprawdę brzmiało jak wylewanie frustracji. Może dla nas byłoby "lepiej" gdyby dodawali kolekcje troszkę później, ale dla innych już nie. Poza tym jak też mogę wyrażać swoje zdanie, używając słów i formy dla mnie odpowiedniej.

   Usuń
  5. Całkowicie się zgadzam i skończmy już ten temat. Napisałem to pod wpływem lekkich nerwów, każdemu się zdarza. Dlatego też edytowałem posta, ponieważ nie chcę intryg ze strony następnych komentatorów. Pozdrawiam! :)

   Usuń
 3. Kolekcja nie jest zachwycająca, a ubrania, które mi się spodobały zostały już wyprzedane. Tak więc nic nie kupiłam.

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolekcja jest średnia , rzeczy,które mi się podobały są już wyprzedane.Więc nie planuję tam zakupów ;)

  Babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 5. Ubrania mnie nie zachwyciły dlatego nie żałuję, że nie trafiłam na moment, w którym były dostępne. Na pewno w przyszłości trafi się coś lepszego. :D

  serenajovin

  OdpowiedzUsuń
 6. Kolekcja mi się spodobała, ale niestety kiedy weszłam do sklepu już nic nie było :(

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!