piątek, 13 marca 2015

Porady Stylistki

Andziacool324

Moje propozycje wykorzystania: 11 komentarzy:

 1. Najbardziej przypadła mi do gustu trzecia stylizacja :)

  karo45623Love1

  OdpowiedzUsuń
 2. 2 i 3 stylizacja jest super :)

  Andziacool324

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajne stylizacje :) Najbardziej podoba mi się druga stylizacja :)
  Babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 4. Ta trzecia to cudo/ vkendallv

  OdpowiedzUsuń
 5. Ta trzecia to cudo/ vkendallv

  OdpowiedzUsuń
 6. Pierwsza stylizacja nie za bardzo mi się podoba, za to druga jest już o wiele ładniejsza i trzecia jest również dobra.

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 7. Powiem tak. Ogólnie szału nie ma, ale nie powiem...stylizacje są udane. Najbardziej podoba mi się stylizacja 1 (przymykając oko na naszyjnik). Połączenie kolorystyczne jest Ok i tak w moim stylu. Prawie wszystko jest dobrane jak należy. Druga już mi się tak bardzo nie podoba ze względu na pomysł z łączeniem rzeczy. Prawie nic tu się nie klei a słuchawki psują efekt. Ogółem sama stylizacja na 1 rzut oka jest bardzo ładna. Ale zważając na detale... no cóż. A trzecia- No więc.. pomysł na wykonanie jest świetny, ale sama stylizacja jest kiepska. Ubranie, które zostało dane przez tę dziewczynę do ,,Porady stylisty,, kompletnie różni się kolorystycznie od całej reszty i wgl. nie pasuje. Jestem na Not ale + za pomysł.
  julcia789

  OdpowiedzUsuń
 8. W 3 przerażają mnie buty, nie jestem ich fanką, a poza tym nawet mi się podoba. W 1 najgorszy jest ten naszyjnik, a 2 całkiem fajnie Ci wyszła :)

  paula1908

  OdpowiedzUsuń
 9. Podobają mi się 2 ostatnie stylizacje,ale.. chyba najbardziej druga;) Wole bardziej skromnie i mniej odważne stroje :)Ogólnie wszystkie stylizacje są ładne,ubranie są idealnie do siebie dobrane.W oczy najbardziej od razu rzuca się 3 stylizacja,tego typu stroje są nie w moim guście,ale...jednak ta podoba mi się :) Wszystko do siebie pasuję,kolory w podobnych odcieniach :)

  Fort Myers

  OdpowiedzUsuń
 10. Najbardziej do gustu przypadła mi 3 stylizacja ! Jest boska :) Wszysstko razem świetnie współgra, łaczy sie. Wszystkiego stylizacje sa bardzo ładne. 2 1 stylizacja zmieniłabym naszyjnik. Wszystko jes dobrze połączone kolorystyccznie. W drugiej nie współgra to razem, a słuchawki nie pasują. Poza tym, bardzo ładne rzeczy.
  karolciaazaw12

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!