piątek, 24 kwietnia 2015

Dostawa do Tress Up

Do sklepu Tress Up dotarła nowa kolekcj, która ma dwa piętra. Ceny wahają się od 12sd do 28sd. Fryzury są inspirowane uczesaniami gwiazd. Osobiście uważam, że fryzury są bardzo fajne, ale niestety większość jest źle dopasowana do głowy.

Co myślicie o kolekcji? Kupicie coś?

4 komentarze:

 1. Kolekcja wydaje się całkiem ładna :) Mimo, że wydałam swoje sd, to może jak będe miała kupię jedną. Kilka fryzur naprawdę uznam za perełki. Ciekawym pomysłem i przydatnym na pewno jest zarost dla męskich odmian doll. Kolekcja wygląda na bardzo ładną, lecz szkoda, że nie ma niczego za sm :D Jeszcze dodam, że niektóre fryzury źle wyglądają ( leżą) nie dopasowują się do twarzy, co uznam za spory minus.
  karolciaazaw12

  OdpowiedzUsuń
 2. Muszę przyznać, że to jedna z lepszych dostaw do tego sklepu. Fryzury są ładne i starannie wykonane - na pewno skuszę się na zakup kilku z nich, mimo iż wolę fryzury ze Stardesign Hair.

  karo45623Love1

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolekcja prezentuje się bardzo dobrze i fryzury są świetnie wykonane . Jeśli fryzura ,która mi się spodoba będzie dobrze pasować na doll to zapewne ją kupię :)

  Babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolekcja według mnie na pierwszy rzut oka prezentuje się bardzo dobrze, ale po przymierzeniu każdej z fryzur okazało się, że część z nich jest niedopracowana. Admini powinni się bardziej postarać.

  maja6229

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!