sobota, 4 lipca 2015

Nowe Fever w Starplazie!

Dnia dzisiejszego do Starplazy weszła nowa, wakacyjna kolekcja Fever. Szczerze mówiąc, nie jestem nią zbytnio zachwycony. Ostatnie kolekcje były lepsze, o wiele lepsze. 
Kolekcja obejmuje jedno piętro.


Podoba się wam kolekcja?
Kupicie coś?

6 komentarzy:

 1. Wiem, że do gustu większości użytkowników, przypadły torby z zakupami - posiadam je już również ja, jednak im dłużej się takowym przyglądam, tym mniej poręczne się stają. Pozostałymi artykułami, którymi ostatecznie warto się zainteresować, są; "sukienka" z pierwszego manekina i także ta z przedostatniego, spódnica z szóstego, biała torebka z czwartego, oraz ewentualne buty z pierwszego/drugiego/trzeciego (szczerze, są one dość nijakie, lecz praktyczne, więc nie trzeba się długo nad nimi rozwodzić).
  Zatrzymajcie się na chwilę i przypatrzcie tym ubraniom - zdają się być puste, lecz tak naprawdę wymagają chwili czasu (zupełnie jak niektórzy ludzie). Wybierzcie coś ostrożnie, bez pośpiechu - to nie kot na rękę z ostatniego Young Hollywood.
  WaverlyBoyle

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolekcja spodobała mi się. Mam zamiar kupić w najbliższym czasie kilka rzeczy.

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolekcja do najlepszych nie należy,ale znalazłam parę rzeczy które mi się podobają i mam zamiar je kupić

  Babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 5. kolekcja jest dosyć fajna nie narzekam może coś kupię jest kilka perełek które musze zdobyć . Czekam aż będę miała więcej kaski

  gabrysiaslysz

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!