sobota, 30 kwietnia 2016

Stylowy Pojedynek #21

Stylowy pojedynek! 
Hej! Zapraszamy Was do dwudziestego pierwszego pojedynku na najlepsze stylizacje! Od razu pragniemy Was zaprosić na stronę Ubieranki.eu!
Ubieranki.eu podobnie jak Stardoll jest miejscem spotkań dziewczyn, które kochają modę i dobrą zabawę. Wolny czas możecie poświęcić na masę ubieranek i innych gier, które nie pozwolą Wam się nudzić :)
Na pewno lubisz gry komputerowe! Przeczytaj recenzję growej adaptacji jednej z popularniejszych bajek Disneya - Zaplątani. Być może skusisz się i zagrasz?

(kliknij obrazek, by przejść)


Dziś skupimy swój wzrosk na ciekawym stylu. Normcore w dzisiejszych czasach jest tymi ubraniami, które nosiliśmy, zanim stały się modne. Dziwne, prawda? Jednak świat mody podąża od niepamiętanych czasów za dziwnymi trendami. Spróbuj ubrać dziewczynę w zwykłe ciuszki i po prostu spraw, by prezentowała się schludnie!
Pamiętajcie, że swoje stylizacje możecie publikować pod każdą ubieranką! Wystarczy wybrać ciekawą grę i ubrać modelkę. Jeżeli nie wiesz jak dodać stylizację, kliknij TUTAJ. Dodatkowo od kilku dni prowadzimy ranking stylizacji. Najciekawsze kreacje mają szansę zdobyć medal i dzięki temu piąć się w górę w rankingu! Więcej informacji na temat nowości na Ubieranki.eu znajdziesz TUTAJ.
Stylizacja #1
Stylizacja na salony i gustowne przyjęcia! Na pewno wiele z was pomyślało tak w pierwszej kolejności. Dlaczego w takim razie dziewczyna nie ma na sobie złotej kolii na szyi? Dlaczego na stopach dziewczyny nie ma wysokich szpilek? Niestety drobne mankamenty mogą zaburzyć pozytywny odbiór całej kreacji.

Stylizacja #2
Stylizacja równie skromna, co powyższa. Różnicą jest nie tylko zupełnie inny kolor kreacji, ale również ciekawy dobór minmalistycznych dodatków. Wzork skupiamy jedynie na bezramiączkowym topie oraz falowanej spódnicy. Dziewczyna nie ma na sobie żadnej biżuterii - jedynie bransoletkę/zegarek na lewym nadgarstku. Nie liczy się ilość, tylko jakość! :)
---
Pamiętajcie, że również Wy możecie brać udział w pojedynku  na najlepszą stylizację. Powodzenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!