czwartek, 19 maja 2016

Stylowy Pojedynek #22

Stylowy pojedynek! 
Hej! Zapraszamy Was do dwudziestego drugiego pojedynku na najlepsze stylizacje! Od razu pragniemy Was zaprosić na stronę Ubieranki.eu!
Ubieranki.eu podobnie jak Stardoll jest miejscem spotkań dziewczyn, które kochają modę i dobrą zabawę. Wolny czas możecie poświęcić na masę ubieranek i innych gier, które nie pozwolą Wam się nudzić :)
Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. Czy masz już pomysł na prezent? Swiftie na swoim blogu postanowiła zaprezentować kilka najciekawszych prezentów, które możesz wykonać samodzielnie!

(kliknij obrazek, by przejść)


Czy saszetki noszone w pasie mogą pasować do innej stylizacji niż sportowej? Możesz przekonać się sama i spróbować przygotować stylizację, w której oprócz pięknych sukienek znajdzie się sportowa saszetka na pasku
Pamiętajcie, że swoje stylizacje możecie publikować pod każdą ubieranką! Wystarczy wybrać ciekawą grę i ubrać modelkę. Jeżeli nie wiesz jak dodać stylizację, kliknij TUTAJ. Dodatkowo od kilku dni prowadzimy ranking stylizacji. Najciekawsze kreacje mają szansę zdobyć medal i dzięki temu piąć się w górę w rankingu! Więcej informacji na temat nowości na Ubieranki.eu znajdziesz TUTAJ.
Stylizacja #1
Stylizacja jest raczej zaprzeczeniem, by takie dodatki mogły pasować do każdej kreacji. Modelka ma na sobie biały komplet z czarnymi wstawkami i długimi rękawami, który jest oczywiście przepasany wstążka w tym samym kolorze. Wysokie szpilki i kontrastowe ponczo wieńczą całe dzieło. Całość zdecydowanie na plus!

Stylizacja #2
Jak widać, ponczo znalazło swoje miejsce również w drugiej stylizacji. Tym razem dominuje jednolita czerń w postaci rozpinanej koszuli, spodni i sznurowanych botków. Tutaj zdecydowanie jako zamiennik torebki pasuje czarna, pikowana saszetka.
---
Pamiętajcie, że również Wy możecie brać udział w pojedynku  na najlepszą stylizację. Powodzenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!