środa, 8 sierpnia 2012

Darmowy płaszcz


1. Wejdź na http://freewebsurf.info/
2. W okienko wklej: http://www.stardoll.com/en/contest/view.php?id=3144
3. Zaloguj się
4. Zaznacz dowolną odpowiedź

Zrobicie? Ładny?

18 komentarzy:

  1. Zrobiłam - nawet fajny, ale i tak pewnie go nie użyję :)

    rybafan

    OdpowiedzUsuń
  2. EXTRA - już robię :D

    tiaraailwys

    OdpowiedzUsuń
  3. Szkoda ze nie jest beżowy ale zrobię!

    Andziacool324

    OdpowiedzUsuń
  4. zrobiłam ..
    super płaszczyk ...

    Nataboss__ss

    OdpowiedzUsuń
  5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  6. Zrobiłam , nawet ładny ;)


    hiphopcia

    OdpowiedzUsuń
  7. Ładny, robię ;D

    Wika_star2

    OdpowiedzUsuń
  8. zrobiłam ale lepszy by był jakby inny kolor :)

    OdpowiedzUsuń
  9. Zrobię może przyda się w stylizacjach ; )

    OdpowiedzUsuń
  10. Może zrobię , przyda się do niektórych stylizacji ;)

    OdpowiedzUsuń
  11. Na pewno zrobię :)


    indiana_evans

    OdpowiedzUsuń
  12. nawet fajny, gdyby tylko inny kolor .. ^^

    szachrajka139

    OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!