zrobiłam :)Izabelwika
może zrobię Angelika.1999
Zrobiłam - nawet fajny, ale i tak pewnie go nie użyję :)rybafan
super jest! :Drobię..
Fajny : ] Zrobiłam ! TosiaxD
EXTRA - już robię :Dtiaraailwys
Szkoda ze nie jest beżowy ale zrobię!Andziacool324
zrobiłam ..super płaszczyk ...Nataboss__ss
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Zrobiłam , nawet ładny ;)hiphopcia
Ładny, robię ;DWika_star2
zrobiłam ale lepszy by był jakby inny kolor :)
Zrobię może przyda się w stylizacjach ; )
Może zrobię , przyda się do niektórych stylizacji ;)
Zrobię,MissaKaSaNdRa11
Na pewno zrobię :)indiana_evans
nawet fajny, gdyby tylko inny kolor .. ^^szachrajka139
*o*misskinga0065
Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!
zrobiłam :)
OdpowiedzUsuńIzabelwika
może zrobię
OdpowiedzUsuńAngelika.1999
Zrobiłam - nawet fajny, ale i tak pewnie go nie użyję :)
OdpowiedzUsuńrybafan
super jest! :D
OdpowiedzUsuńrobię..
Fajny : ] Zrobiłam !
OdpowiedzUsuńTosiaxD
EXTRA - już robię :D
OdpowiedzUsuńtiaraailwys
Szkoda ze nie jest beżowy ale zrobię!
OdpowiedzUsuńAndziacool324
zrobiłam ..
OdpowiedzUsuńsuper płaszczyk ...
Nataboss__ss
Ten komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuńZrobiłam , nawet ładny ;)
OdpowiedzUsuńhiphopcia
Ładny, robię ;D
OdpowiedzUsuńWika_star2
zrobiłam ale lepszy by był jakby inny kolor :)
OdpowiedzUsuńZrobię może przyda się w stylizacjach ; )
OdpowiedzUsuńMoże zrobię , przyda się do niektórych stylizacji ;)
OdpowiedzUsuńZrobię,
OdpowiedzUsuńMissaKaSaNdRa11
Na pewno zrobię :)
OdpowiedzUsuńindiana_evans
nawet fajny, gdyby tylko inny kolor .. ^^
OdpowiedzUsuńszachrajka139
*o*
OdpowiedzUsuńmisskinga0065