środa, 8 sierpnia 2012

Dostawa

Dostawa tym razem nie do Original Future, ale do RIO. Ceny wahają się od 34 sm do 15 sd. Mnie zaciekawiła ta pierwsza 'rzecz' za 105 sm . Kupicie coś? Podoba Wam się dostawa? :) 




12 komentarzy:

  1. Te spodenki są nawet nawet, a reszta moim zdaniem trochę kiczowata. Raczej nic nie kupię.

    rybafan

    OdpowiedzUsuń
  2. kupię wszystkie rzeczy za sm :) szczególnie 1 :)

    tiaraaiwlys

    OdpowiedzUsuń
  3. raczej nic nie kupię ;d

    forteen11

    OdpowiedzUsuń
  4. Sukienka za 105 sm jest boska! Jak tylko troche kaski zarobie to ja kupie!

    Andziacool324

    OdpowiedzUsuń
  5. podoba mi się kombinezon za 105 sm :D na pewno kupię ;)

    OdpowiedzUsuń
  6. Nic mi nie przypadło do gustu , nic nie kupię :(


    hiphopcia

    OdpowiedzUsuń
  7. Nic nie kupię xD

    Lola7488

    OdpowiedzUsuń
  8. jakieś dziwne te ciuchy w nowych dostawach ..
    szachrajka139

    OdpowiedzUsuń
  9. Kupiłam to za 105 sm ;)

    Kesha.34

    OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!