nie znam, ale ubiorę (pierwsza). szachrajka139
aaaa to ta ... nie poznałam ;P - Ubrałam ją już tiaraaiwlys
Niezbyt ją lubie ale ubiore =]kaka123k
Nie ubiorę XDLola7488
Nie kojarzę ani jej, ani tego serialu. Nie ubiorę. Weronia884
Taaa od razu poznałam! Nie ubiore nie jestem ssAndziacool324
Nie ubiorę. Ona nie jest zbyt ładna ;/
brzydka ;| i tak bym nie ubrała..
Może ubiorę,MissaKaSaNdRa11
Znam ją, ale nie ubiorę ;dKesha.34
moze ubiore Angelika.1999
modelka dziecieca.... O.o co sie juz dzieje na tym swiecie -,-
nie ubieram ;(hiphopcia
Juz ubrałam , na poczatku nie zorientowałam sie że to ona :) ale jak skorzystałam z ankiety dopiero : A to ta ! :)
Nie żebym się czepiała, ale imię Peyton pisze się przez E. Dziwne że zrobiliście tu błąd, bo 2 cm wyżej macie to poprawnie napisane!
Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!
nie znam, ale ubiorę (pierwsza).
OdpowiedzUsuńszachrajka139
aaaa to ta ... nie poznałam ;P - Ubrałam ją już
OdpowiedzUsuńtiaraaiwlys
Niezbyt ją lubie ale ubiore =]
OdpowiedzUsuńkaka123k
Nie ubiorę XD
OdpowiedzUsuńLola7488
Nie kojarzę ani jej, ani tego serialu. Nie ubiorę.
OdpowiedzUsuńWeronia884
Taaa od razu poznałam! Nie ubiore nie jestem ss
OdpowiedzUsuńAndziacool324
Nie ubiorę. Ona nie jest zbyt ładna ;/
OdpowiedzUsuńbrzydka ;| i tak bym nie ubrała..
OdpowiedzUsuńMoże ubiorę,
OdpowiedzUsuńMissaKaSaNdRa11
Znam ją, ale nie ubiorę ;d
OdpowiedzUsuńKesha.34
moze ubiore
OdpowiedzUsuńAngelika.1999
modelka dziecieca.... O.o co sie juz dzieje na tym swiecie -,-
OdpowiedzUsuńnie ubieram ;(
OdpowiedzUsuńhiphopcia
Juz ubrałam , na poczatku nie zorientowałam sie że to ona :) ale jak skorzystałam z ankiety dopiero : A to ta ! :)
OdpowiedzUsuńNie żebym się czepiała, ale imię Peyton pisze się przez E. Dziwne że zrobiliście tu błąd, bo 2 cm wyżej macie to poprawnie napisane!
OdpowiedzUsuń