Nic nie kupię. Takie dziecinne tam są rzeczy. Pierwsza ^^Weronia884
LOL, uwielbiałam winx idę zobaczyć może coś kupię C: szachrajka139
Hehehe :D Nieee.Nic nie kupię ;|
XD Nic nie kupuję XDLola7488
zaraz zerknę do tego sklepu / Co jeszcze , Witch ?! hahahatiaraaiwlys
Nic nie kupię,MissaKaSaNdRa11
Ale kicz -,-hiphopcia
zaraz zerkne Angelika.1999
Kupię tylko ten czarny top z kokardką ;DKesha.34
Nie kupię nic
Nie kupię nic nigdy nie interesowałam się Winxkaka123k
Raczej nic nie kupię xDPaulinkaD.
kupie cos ;d
Nie podoba mi sie misskinga0065
Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!
Nic nie kupię. Takie dziecinne tam są rzeczy.
OdpowiedzUsuńPierwsza ^^
Weronia884
LOL, uwielbiałam winx idę zobaczyć może coś kupię C:
OdpowiedzUsuńszachrajka139
Hehehe :D
OdpowiedzUsuńNieee.Nic nie kupię ;|
XD Nic nie kupuję XD
OdpowiedzUsuńLola7488
zaraz zerknę do tego sklepu / Co jeszcze , Witch ?! hahaha
OdpowiedzUsuńtiaraaiwlys
Nic nie kupię,
OdpowiedzUsuńMissaKaSaNdRa11
Ale kicz -,-
OdpowiedzUsuńhiphopcia
zaraz zerkne
OdpowiedzUsuńAngelika.1999
Kupię tylko ten czarny top z kokardką ;D
OdpowiedzUsuńKesha.34
Nie kupię nic
OdpowiedzUsuńNie kupię nic nigdy nie interesowałam się Winx
OdpowiedzUsuńkaka123k
Raczej nic nie kupię xD
OdpowiedzUsuńPaulinkaD.
kupie cos ;d
OdpowiedzUsuńNie podoba mi sie
OdpowiedzUsuńmisskinga0065