oo! :) chyba skorzystam .
Super napewno coś kupie kaka123k
Ja też skorzystam i kupię chyba tylko jakieś buty :)tiaraaiwlys
juz kupiłam 9 rzeczyandziaxd
Skorzystam ;) MissaKaSaNdRa11
Skorzystam :)hiphopcia
Super. Na pewno skorzystam. Weronia884
Może skorzystam :DLola7488
kupiłam sukienkę z Riviery :3szachrajka139
moze skorzystam Angelika.1999
W tingeling kupiłam dwie spódniczki i dwie "rozwiane" sukienki ;D Super ceny, naprawdę ;) Idę kupić coś jeszcze..xDLiLo.PL
Ten komentarz został usunięty przez autora.
ja kupiłam parę rzeczy z Riviery czy jak to tam się pisze
*u*misskinga0065
Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!
oo! :) chyba skorzystam .
OdpowiedzUsuńSuper napewno coś kupie
OdpowiedzUsuńkaka123k
Ja też skorzystam i kupię chyba tylko jakieś buty :)
OdpowiedzUsuńtiaraaiwlys
juz kupiłam 9 rzeczy
OdpowiedzUsuńandziaxd
Skorzystam ;)
OdpowiedzUsuńMissaKaSaNdRa11
Skorzystam :)
OdpowiedzUsuńhiphopcia
Super. Na pewno skorzystam.
OdpowiedzUsuńWeronia884
Może skorzystam :D
OdpowiedzUsuńLola7488
kupiłam sukienkę z Riviery :3
OdpowiedzUsuńszachrajka139
moze skorzystam
OdpowiedzUsuńAngelika.1999
W tingeling kupiłam dwie spódniczki i dwie "rozwiane" sukienki ;D Super ceny, naprawdę ;) Idę kupić coś jeszcze..xD
OdpowiedzUsuńLiLo.PL
Ten komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuńja kupiłam parę rzeczy z Riviery czy jak to tam się pisze
OdpowiedzUsuń*u*
OdpowiedzUsuńmisskinga0065