piątek, 3 sierpnia 2012

Wyprzedaż -50%

Od dzisiaj w wybranych sklepach (niestety, tylko trzech) trwa wyprzedaż, 
a artykuły przecenione są o 50%

14 komentarzy:

  1. Super napewno coś kupie
    kaka123k

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja też skorzystam i kupię chyba tylko jakieś buty :)

    tiaraaiwlys

    OdpowiedzUsuń
  3. juz kupiłam 9 rzeczy

    andziaxd

    OdpowiedzUsuń
  4. Super. Na pewno skorzystam.

    Weronia884

    OdpowiedzUsuń
  5. Może skorzystam :D


    Lola7488

    OdpowiedzUsuń
  6. kupiłam sukienkę z Riviery :3
    szachrajka139

    OdpowiedzUsuń
  7. moze skorzystam


    Angelika.1999

    OdpowiedzUsuń
  8. W tingeling kupiłam dwie spódniczki i dwie "rozwiane" sukienki ;D Super ceny, naprawdę ;) Idę kupić coś jeszcze..xD

    LiLo.PL

    OdpowiedzUsuń
  9. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  10. ja kupiłam parę rzeczy z Riviery czy jak to tam się pisze

    OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!