Jak na darmówke ładne.Zrobie.KamilaxP
Śliczne ;) zrobięAndziacool324
Spoko, zrobię ;DLola7488
Zrobiłam :)hiphopcia
zrobię , oczywiście :D tiaraaiwlys
ładne są : ] Zrobiłam już . ♥TosiaxD
Zrobiłam już wcześniej :)Kesha.34P.S Jest już nowe Dolce & Gabbana Tribute :D
Motyw z flagą jest modny, więc zrobię. Weronia884
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Odpowiadam na wszystkie pytania w tym Rod to London
Zrobię, MissaKaSaNdRa11
fajne buty Angelika.1999
chyba zrobię bo odpowiadam na te pytania, ale odrzuca mnie wszystko z motywem flagi :cszachrajka139
Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!
Jak na darmówke ładne.Zrobie.
OdpowiedzUsuńKamilaxP
Śliczne ;) zrobię
OdpowiedzUsuńAndziacool324
Spoko, zrobię ;D
OdpowiedzUsuńLola7488
Zrobiłam :)
OdpowiedzUsuńhiphopcia
zrobię , oczywiście :D
OdpowiedzUsuńtiaraaiwlys
ładne są : ] Zrobiłam już . ♥
OdpowiedzUsuńTosiaxD
Zrobiłam już wcześniej :)
OdpowiedzUsuńKesha.34
P.S Jest już nowe Dolce & Gabbana Tribute :D
Motyw z flagą jest modny, więc zrobię.
OdpowiedzUsuńWeronia884
Ten komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuńOdpowiadam na wszystkie pytania w tym Rod to London
OdpowiedzUsuńZrobię,
OdpowiedzUsuńMissaKaSaNdRa11
fajne buty
OdpowiedzUsuńAngelika.1999
chyba zrobię bo odpowiadam na te pytania, ale odrzuca mnie wszystko z motywem flagi :c
OdpowiedzUsuńszachrajka139