wtorek, 7 sierpnia 2012

Road to London - pytanie 6

Jeżeli odpowiemy dobrze (Arabia Saudyjska)  na 6 pytanie Road to London- otrzymamy darmowe buty z flagą. Mi - one średnio się podobają, ale zrobię. Oto one:





Zrobicie? Podobają się Wam?

13 komentarzy:

  1. Jak na darmówke ładne.Zrobie.

    KamilaxP

    OdpowiedzUsuń
  2. Śliczne ;) zrobię

    Andziacool324

    OdpowiedzUsuń
  3. Spoko, zrobię ;D


    Lola7488

    OdpowiedzUsuń
  4. zrobię , oczywiście :D

    tiaraaiwlys

    OdpowiedzUsuń
  5. ładne są : ] Zrobiłam już . ♥

    TosiaxD

    OdpowiedzUsuń
  6. Zrobiłam już wcześniej :)

    Kesha.34

    P.S Jest już nowe Dolce & Gabbana Tribute :D

    OdpowiedzUsuń
  7. Motyw z flagą jest modny, więc zrobię.

    Weronia884

    OdpowiedzUsuń
  8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  9. Odpowiadam na wszystkie pytania w tym Rod to London

    OdpowiedzUsuń
  10. chyba zrobię bo odpowiadam na te pytania, ale odrzuca mnie wszystko z motywem flagi :c
    szachrajka139

    OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!